Obserwatorzy

05.10.2014

Pół na pół - czyli: czy to mój urok czy zawartość kuferka? xD

Nie wiem jak wpadłam na ten pomysł - prawdopodobnie musiał mnie najść w jednej z tych godzin, gdy człowiek nie może zasnąć. W tych nocnych godzinach wszystko wydaje się naprawdę świetnie pomyślane.
W każdym razie musiałam tez mieć wolną chwilę w słoneczny dzień, bo pomysł zrealizowałam - pół twarzy zostawiłam nagiej, a pół pomalowałam. I radośnie obfociłam.
Nie pytajcie. Możliwe, że tej nocy, gdy to wymyśliłam byłam po kilku szklaneczkach porto :D

Bądź co bądź - nie wyszło to najgłupiej.
Mam nadzieję, że dobrze widać różnice pomiędzy stroną niepomalowaną, a tą gdzie makijaż jest (ale taki, który udaje, że go nie ma!). Dla opornych sprawiłam sobie kreseczkę pośrodku :D

To Kempka pół bez makijażu. Były lata, gdy za żadne skarby bym się tak nikomu nie pokazała (a co dopiero w internetach!), ale... kichać to! Wrzuciłam sobie ostatnio błogosławiony totalny luz i nie mam już problemu z wyjściem na dwór bez makijażu (a nawet do miasta tylko w tuszu! wow! Starzeje się :D) :


Tu druga strona - dyskretnie maźnięta. Daje głowę, że mniej wtajemniczeni mogliby uwierzyć, że wcale nie mam makijażu. No, w każdym razie gdyby byli półślepi, albo np. mieli kaca.

I z przodu - widzicie różnice?


 Ja nie widziałam aż tak wyraźnie jak mi się wydawało, że powinnam widzieć, więc w przypływie natchnienia - dorysowałam kredką linię graniczną :) Zawsze po pomalowaniu się miałam wrażenie, że wyglądam już zupełnie inaczej niż przed.
Te zdjęcia pokazały mi, że wcale nie ma aż tak OGROMNEJ różnicy jak zawsze sądziłam.
Zgadzacie się?Pokażecie swoje "Pół na pół"?
Chętnie pooglądam jeśli podrzucicie link :)


8 komentarzy:

 1. Jaką masz piękną cerę!!!!! Kiedyś przy okazji posta o Dermacolu pokazywałam się z twarzą 'pół na pół', ale u mnie różnica była ogromna- http://anianawyspach.blogspot.co.uk/2012/12/dermacol-przed-i-po.html

  OdpowiedzUsuń
 2. bez makijażu też cudnie wyglądasz;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Makijaż, którego rzeczywiście nie ma :) You made my day :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jejku sliczna jesteś!! a cere masz idealną! ja o takiej moge pomarzyć:(( jedynie taka cere mam jak łykam antybiotyki kilka miesięcy i paćkam twarz mega mocną maśćią złuszcającą od lekarza ale moja wątroba tego długo by nie wytrzymała.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oj, dzięki... :* Pokaż swoją, bo nie uwierzę...!
   U mnie jakiekolwiek leki = zawsze wysyp. A mam potworną wadę - wyciskam... Wiadomo co się dalej dzieje...

   Usuń